Konusunda 15 yıl profesyonel sektör deneyimine sahip, dinamik bir ekip ile 2012 yılında kurulan ULUSOY SPORTİF GIDALAR DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.  Türkiye’de sporcu besin destekleri kategorisi altında çeşitli yatırımlarla hizmet vermektedir. Ulusoy Sportif Gıdalar, Besindestek.com isimli Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden birinin sahibidir. Besindestek.com üzerinden satışı yapılan tüm uluslarlarası sporcu gıdaları markalarının ana bayisi konumundadır. Orjinal resmi ithalat ürünlerini en iyi fiyat garantisini sunan Besindestek.com ekibi, daima %100 müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. “Yaşamını Destekle, Limitlerini Zorla” mottosu ile sporcu gıdaları ürünlerinde hedeflerimizden daha büyük hayallerimizin katkıları ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde farklılık yaratmak ilkemizden asla ödün vermeden, sürekli kendini ve teknolojilerini güncelleyen bir şirket olarak temel hizmet amacımızın “sağlıklı yaşam desteği” olduğundan asla vazgeçmeyeceğiz.

Besindestek.com olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde, 2016 yılının başında distribütörü olarak İngiltere’den ithalatını gerçekleştirdiğimiz SCI-MX Nutrition markasıyla birlikte yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. İngiltere’nin en popüler markalarından olan SCI-MX‘in, Ulusoy Sportif Gıdalar distribütörlüğünde Türkiye’de geniş bir dağıtım ağıyla satışını yapmaktayız.

Ulusoy Sportif Gıdalar, tecrübeli ve alanlarında uzman personelleriyle piyasa koşullarını koruyarak Türkiye’de sporcu gıdaları sektöründe öncü bir marka olmaya devam etmektedir. Şirketimizin, 2017 ve devamında bünyesine katmayı planladığı 2 yeni marka ithalatıyla distribütörlük ağını genişleterek büyümeyi hedeflemektedir.

sis-logo
besindestek
SCI-MX (Logo)