SCI-MX Nutrition Türkiye

SCI-MX (Logo)
İngiltere’nin köklü markalarından olan SCI-MX Nutrition, sporcu gıdaları sektöründe geniş ürüne sahip uluslararası bir markadır. SCI-MX’in her ürünü, en iyi sonuçları sunmak için formülüze edilmiştir. Dünya standartlarında üretim yapmaya kendini adamış fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji uzmanlarından oluşan ekibimiz, zamanlarının çoğunu bilimsel araştırmalarla mevcut  ürünlerimizi geliştirmeye ve yeni nesil ürünlerin üretilmesine ayırmıştır. Ekibimizin “Elimizden gelenin en iyisini ve daha iyisini yapacağız bilinci de, dünya standartlarında sporcu gıdaları üretme amacımıza bağlılığımızı belirler.

Science In Sport - SiS

Pek çok dünya ülkesinde tüm branşlarda yüzbinlerce sporcunun en çok tercih ettiği sporcu gıdaları markası olmuştur. Science In Sport, Avrupa’da  Manchester United, Celtic, Aston Villa gibi futbol kulüplerinin yanı sıra TeamSKY, Sir Chris Hoy, Mark Cavendish, British Cycling gibi bisiklet kategorisinin zirveleriyle resmi sponsor olarak çalışmaktadır.

Science In Sport ürünleri, kendi üretim bandımızda ve fabrikamızda Iso 9001, GMP ve IFS gibi önemli kalite standartlarında üretim yapmakta ve WADA (Dünya Anti Doping Ajansı) tarafından yasaklı hiçbir etken madde içermemektedir.

 

Besindestek.com

Untitled-1

Konusunda 15 yıl profesyonel sektör deneyimine sahip, dinamik bir ekip ile 2012 yılında kurduğumuz ULUSOY SPORTİF GIDALAR DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. çatısı altında hizmete açtığımız besindestek.com e-ticaret platformumuzda birikimlerimiz ve uzmanlık alanlarımız dahilinde siz sayın müşterilerimize sporcu destek besinleri konusunda, dünyanın en güçlü ve orjinal markalarından geniş ürün yelpazemiz ve en iyi hizmet kalitemiz ile destek vermekteyiz.

“Yaşamını Destekle, Limitlerini Zorla” mottomuz ile Sporcu Destek ürünlerinde hedeflerimizden daha büyük hayallerimizin katkıları ile sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde farklılık yaratmak ilkemizden asla ödün vermeden, sürekli kendini ve teknolojilerini güncelleyen bir şirket olarak temel hizmet amacımızın “sağlıklı yaşam desteği” olduğundan asla vazgeçmeyeceğiz.

ulusoysportif-footer